• Meer dan 25 topmerken
  • Online besteld, zo snel mogelijk geleverd
Vandaag gesloten Virtual tour
22,50
Het BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA? In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!
  • Deel: 6
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijdes: 208
Artikelnummer SG6
Merk

Op voorraad

Gerelateerd

DIVERSEN

Hete Kolen Compleet
34,99

OONI

Ooni Cooking With Fire Cookbook
19,99

SMOKEY GOODNESS

Smokey Goodness Brand New Bbq
29,99